Filo ve Kurumsal Müşteri

Filo ve Kurumsal Müşteri

Büyük filonuz için büyük bir hizmet ordusu ile hizmet veriyoruz.

Selimler Filo Hizmetleri

Selimler bugün en büyük filolara hizmet verirken, kurumsal müşterilerimizin bölgede ki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir servis planı ile çalışır. Araç servisimize geldiğinde randevusuz hızlı müdahale, hızlı fiyatlandırma, araçla alakalı eksiklerin hızlı bir şekilde filo müşterimize bildirilmesine kadar tüm ön hizmetleri gerçekleştirirken diğer tüm ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde gerçekleştirir araçlarınız hemen görevlerine geri dönerler. Sizde filonuzun düzgün ve problemsiz olarak çalıştığından emin olursunuz. Zaman ve giderlerden tasarruf edersiniz. Tüv-Türk araç muayenesinden tutun, elektronik arızların çözümüne, kaporta düzeltme işleminden, vale hizmetine kadar aracınızla alakalı tüm işlemlerde tek muhatap hızlı hizmet.

Filo Müşteri Danışmanımızla Tanışın

Filonuzun büyüklüğü ne olursa olsun ister kiralama şirketi, ister büyük bir dağıtıcı, sizin için en iyi Selimler Filo Hizmetleri’dir. Tüm araç üreticilerinin uygun gördüğü bakım aralıkları ve servis planlarını takip ediyor size hizmet veriyoruz. Hemen filo müşteri temsilcimizle görüşün.

Araç Bakım ve Tamir Servisi

Selimler’de, filo araçlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması ve işletmenin günlük problemleri arasında olmaması için size hızlı ve uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.

Araç Takibi ve Geçmiş Arşivleme

Araçlarınızn bakım periyodlarından tutun, yapılan işlemlerin takibine kadar size en iyi arşivlemeyi sunuyoruz. Aracınızla alakalı tek adres Selimler olacak, tek bir telefonla filonuzla alakalı tüm cevaplara ulaşacaksınız.

Esnek Ödeme Opsiyonu

Filo müşterilerimize vadeli ödeme planları sunuyoruz. Tüm kredi kartlarına taksitlendirme yapabiliyoruz.

Bölgede En Geniş Hizmet

Batı Karadeniz bölgesinde size çözüm sunamayacağımız bir nokta yoktur.

Selimler Gözlemsel Kontrol Hizmeti

Servisimize gelen tüm araçlarda gözlemsel kontrol yapıyor bu hizmetten ücret talep etmiyoruz. Aracınızın tüm bölgelerini kapsayan bu kontrol listesi sizin için profesyonel gözlerin hizmet vermesi anlamına geliyor.

Back to Top