Selimler Servis Hizmetleri

Selimler, üretici onaylı profesyonel servis hizmeti ve tamiratları ile aracınızın yol performansını üst seviyeler çıkarıyor.

Aracınız İçin En Kapsamlı Servis Hizmeti

Arac yatırımınızın değerini korumasına yardımcı olmak sizin onu nasıl kullandığınızın dışında, bakımı düzenli bir şekilde profesyonel bir ekip tarafından yapılmış olmasına da bağlıdır. Bu faktör aracınızın yakıt ekonomisine katkı sağlar, daha uzun ömürlü araç motoru performansı sunar ve en önemlisi daha emniyetlidir. Selimler, kolay ulaşılabilir, çözüm odaklıdır. Bizim araç uzmanlarımız tüm araç modelleri üzerinde diyagnoz, tamir ve tamirat konusunda eğitimlidir ve üreticinin onayladığı şekilde bakımlarınız yapabiliriz.

Selimler Otomotiv, Zonguldak ve çevre illere araç bakımı ve tamirat hizmetleri vermektedir. Aracınızın tüm ihtiyaçlarına, periyodik bakımı örneğin yağ değişimi, lastik değişimi, kaporta işlemleri, mini onarım, fren bakımı, eksoz ve susturucu, direksiyon ve süspansiyon tamiri ve/veya değişimi dâhil olmak üzere tek çözüm Selimler Otomotiv servislerimizde mevcuttur. Sadece yağ değişimi ihtiyacınız mı var, Selimler size yardımcı olacaktır.

Selimler 1947’den beri hiç değişmeden aynı özgüvenle ve samimiyetle hizmetlerine devam etmektedir. Zonguldak ve çevre illerde hatta batı karadeniz bölgesinde edindiğimiz müşteri kitlemizin tek bir sebebi vardır, dün hangi kurallarla başladıysak bugün aynı kurallara uymaya devam ediyoruz.

Doğru Hizmet Doğru Personel
Selimler’in deneyimli ve profesyonel ekibi, aracınızda yapılması gereken işlemleri en doğru ve ekonomik şekilde belirler. Aracınıza yapılacak olan işlemlerde hiç bir zaman kalitesiz ürünler kullanmamaktayız, kesinlikle CE (Conformité Européenne) işareti olmayan, TSE’nin onaylamadığı, faturasız satılan yansanayi ürünler kullanılmamaktadır. Orijinal ürün tedariğinde yetkili servis ağımız çok güçlüdür.  Ekibimiz sizin sorularınızı, her zaman aracınıza yapılacak hizmet hakkında bilgilendirici ve öğretici olmak en büyük sorumluluğumuzdur
Selimler aracınızın bakım ve tamiratlarında en büyük dostunuz olarak dün, bugün her zaman hizmetinizde olacaktır. Sizi en yakın Selimler’de sıcak bir çay içmeye bekliyoruz.

Back to Top